středa 16. května 2012

Inspirace - Shirley Manson


Shirley Manson je známá pro svou rudou hlavu a černé oblečky. Nedá se zařadit do žádného stylu jako je rock, punk nebo retro. Po dlouhou dobu svého působení ve skupině Garbage si ponechala svůj originální styl oblékání, který může oslovit nejednu mladou dívku. Jen jeden čas měla krátké bílé vlasy, ale brzy se zase brátila k červenému háru.

Shirleyna typologie

Shirley je přírodní zrzka. Má velmi světlou kůži - což je ale zapříčeněno makeupem. Její vlastní pleť obsahuje hodně pih a má zrzavý nádech.
Zpěvačka vždy oplývala štíhlou postavou - v posledních letech to až hraničí s vyhublostí.
Obličej má něco mezi hranatým a protáhlým s výraznými kruhy pod očima.

Hlava

Ze začátku kariéry nosila ještě zrzavé vlasy, které si později obarvila na červeno. Nosí je rozpuštěné rovné nebo navlněné, délka po ramena.
Jako kontrast má bílý makeup s rudou rtěnkou a černými linkami, které díky jejím kruhům pod očima vypadají přirozeně i na spodní straně oka.

Oblečení

Černá je Shirleyna vedoucí barva. Miluje dlouhé šaty. Když vynecháme kratší sukně, neobléká se nijak extra vyzývavě, přesto působí velice sexy, protože jí oblečení dobře sedí a je přiléhavé.
V době alba Bleed Like Me (2005) si oblíbila geometrické vzory a kombinaci černá-bílá.

Pro koho se Shirleyn styl hodí?

 Shirlein styl bude slušet dívkám, které jsou milují červenou a černou, sluší jim červené vlasy, mají světlejší pleť a nebojí se nosit sukni. V kombinaci s tím je dobré mít štíhlou postavu a štíhlý obličej.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...