pondělí 14. května 2012

O blogu a autorce

 O blogu

Tento blog je určen pro dívky, které hledají svůj módní styl nebo ho chtějí vylepšit. Nesnažím se ukazovat nejnovější módní trendy, ale pomoci najít to, co dané dívce sluší vzhledem k její postavě, obličeji, vkusu atd. Myslím, že by se každá měla oblékat podle toho, co nejvíce podtrhne její krásu a nedržet se součastného módního diktátu.

Na blogu ukazuji různé typologie; módní styly; radím, jak kombinovat, aby dívka dobře vypadala; doporučuji osvědčené výrobky; atd.

O obrázcích

Všechn obrázky označené vodoznakem ,,skostak" jsou autorskými ilustracemi nebo fotografiemi autorky, jejich kopírování je zakázáno.

O autorce

Odula (*1992) se intenzivně věnuje malbě a kresbě, z kterých často vychází ve svých článcích. Má velmi dobře nasudovanou lidskou anatomii (především obličej) a proto dokáže podtrhnout krásu obličeje různými triky - vždyť líčení nebo účes jsou základem optického klamu.

Od roku 2008 se jejím hlavním koníčkem stalo studium historické módy, ze které často vychází ve svých článcích. Sama se inspiruje starými siluetami a kombinacemi. Proto se tento blog specializuje na vintage nebo retro.

Odula je studentem Vysoké školy chemicko-technologické.

Kontakt

Odulu můžete kontaktovat přes mail stul.zidle@gmail.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...