pondělí 18. června 2012

Dlouhé nebo krátké vlasy podle tvaru obličeje

(Zde jsem se nechala ovlivnit vlastním názorem. Hodně ráda pozoruji lidi a jejich účesy a z toho také vycházím. Jedná se ale hodně o vlastní vkus, takže tvůj pohled nemusí odpovídat mému.)

Hranatý
Pokud máš hranatý obličej, jsou pro něj dlouhé vlasy jak dělané! Budeš působit úžasně žensky. Doporučuji zvýraznit tvář ofinou. Můžeš mít i krátký sestřih, nezabíhej ovšem do úplných minim délky vlasů (max mikádo), protože tvůj obličej pak bude vypada příliš velký a starý. Pokud máš výraznou bradu, může to až hraničit s ,,čarodějnici" :).

 Srdcový
Pro srdcový obličej se hodí spíše krátké vlasy, které by si měla kombinovat s ofinou. Výhoda toho obličeje totiž je, žemá úzkou čelist a proto i s krátkým účesem nebude vypadat obtloustle, naopak nabyde velmi zajímavých rysů.

Oválný
U oválného obličeje se dívej na to, jak moc je baculatý či má naopak štíhlé tváře. jestliže se jedná o první typ, dlouhé vlasy ti ho ještě víc zbaculatí. Mnohem lépe budeš vypadat s kratším účesem v délce okolo čelisti, který ti obličej zeštíhlí. Ještě kratší vlasy ti ho ovšem opět rozšíří. K štíhlým tvářím si můžeš klidně dlouhé vlasy dovolit, nebudou ovšem působit tak zajímavě jako krátké vlasy.

Protáhlý oválný obličej
Tvůj obličej je dlouhý a štílý, proto máš štěstí a je úplně na tobě, co si vybereš. Můžeš mít dlouhou hřívu, mikádo nebo i sestřih ,,na kluka".

Kulatý obličej
Dlouhými vlasy kulatý obličej opticky protáhneš. Jestli ale zvolíš špatný střih, můžeš si ho i zbytečně zbaculatit. Krátké vlasy do tvaru pokovy se k tobě hodí skoro nejvíc, vyvaruj se ale snížení objemu vlasů (prostříhání, tupá ofina atd).


6 komentářů:

 1. tie kresby su uzasne :) ja neviem ako si presne urcit tvar, nejako sa v tom stracam, ale odpozorovane na sebe mam, ze kratke vlasy mi nejdu, vyzeram strasne cudne podla mna :D myslim ze si tieto svoje este ponecham nejaky ten cas :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslim že máš oválnej nebo protáhlej obličej, něco mezi tím. Musim sem dát článek jak poznat svůj tvar obličeje:)

   Vymazat
 2. no inak ja tiež neviem ako si určiť tvar :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když koukm na tvé fotky, tak myslím, že máš na 90% srdcový tvar:) Máš úzkou čelist a výrazné tváře. Dám sem článek na tvary obličeje.

   Vymazat
  2. je tu ten článek,ako poznat tvary obličeje?

   Vymazat
  3. http://turnyra.blogspot.cz/2012/07/jaky-je-tvuj-tvar-obliceje.html
   Tady :-) Pokud budeš ještě něco hledat, tak vpravo nahoře mám vyhledávač.

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...