sobota 3. listopadu 2012

Inspirace - Lana del ReyLanu znáš nejen díky tklivým písním, ale také díky obchodnímu řetězci H&M, kterému se stala tváří. Právě ona je jedna z těch, kterým můžeme dávat dík za navrácení stylu 40. a 50. let do naší módy, protože se jím ve svých oblečkách a líčení velmi inspiruje - možná proto je tak populární. Pro zajímavost - umělecké jméno ,,Lana" si vybrala podle herečky Lany Turner, jejíž hvězdná éra byla právě ve 40. letech.
 
Lanina typologie

 Lana má hranatý protáhlý obličej skandinávského typu. Nejvýraznější jsou na ní oči s výraznými víčky a rovné dlouhé obočí. její nos je rovný a na konci se zdvihá mírně nahoru. Ústa má plná s tenkými čárkami na konci. Pleť má Lana docela světlou do zrzavého náchechu s pihami (tento údaj ber s rezervou - je těžké najít Laniny fotky bez profesionální úpravy).

Ač se to fanynkám zamlouvat nebude, Lana není příliš pohledná. Na fotkách bez mak-upu vypadá dost obyčejně, žádná kráska. Přesně to dokazuje fakt, že i obyčejná dívka na sobě může něco šikovně vypíchnout a změnit se v zajímavou slečnu, které budu všichni závidět.

Vlasy

Laniny dlouhé vlnité vlasy by každá chtěla mít. Inspiraci lana hledá v 40. letech. Pokud nemá vlasy rozpuštěné, nosí je zapletené okolo hlavy. V kolekci h & m si zakládá na objemu a ,,vysokých" účesech, které se tvoří pravděpodobně tupírováním.

Líčení

Celkové líčení se inspiruje, divme se, 40. léty. Lana si může díky velkým víčkům dovolit výraznou linku. Plné rty zkrášlí rudou rtěnku. To nejdůležitější, co nás na Laně upoutává, je její tmavé obočí. Vkolekci h & m msází na kouřové líčení - linku má slabší a záhyb víček tmavě zvýrazněný. V kombinaci s rovným obočím působí její pohled dramaticky.

Oblečení

Tak jsme zas u 40. let. Límečky, kalhoty nebo sukně do pasu, zvýraznění ženskosti. Dnes už Lana 40. létům tak striktně nepodléhá a obléká se hodně podle aktuální módy (která je právě 40. léty inspirovaná). Jestli chceš zjistit něco o její nejnovější ,,image", zabrus do h & m :-).

Pro koho se Lanin styl hodí

Lanin styl oblékání doporučuji dívkám s ženskými tvary, které mají rády módu 40. let. Co se týče líčení,  Lanina pohledu je těžké dosáhnout, ale můžou se mu velmi hodně přiblížit dívky s hranatým obličejem a výraznými víčky. Pokud tyto rysy nevlastníš, můžeš se Lanou inspirovat, ale pravděpodobně si tě s ní nikdo ,,nesplete". Pozn. - tekuté linky nedoporučuji dívkám s baculatějším obličejem. 
8 komentářů:

 1. krásne ženy sa mi nepáčia aj tak :D zaujímavá je lepšia :)

  OdpovědětVymazat
 2. na prvej fotke je najkrajšia, vyzerá tam trošku ako s pehami :3

  OdpovědětVymazat
 3. na prvej fotke je taka nesumerna a cudna, az sa mi to paci :) inak potom je krasna, ale uz je to take umele ...

  OdpovědětVymazat
 4. Mě právě přijde zajímavý, že není nijak krásná a právě díky tomu vpadá tk zajímavě. Žádná panenka se srdcovym obličejem a obr očima, která ale působí lacinou krásou (teď teda případně nechci urazit žádnou z vás:-) )

  OdpovědětVymazat
 5. Mne na ní zaujal také její dlouhý štíhlý krk. Je zajímavá a ten její úžasný hlas!

  OdpovědětVymazat
 6. její styl je stejně super jako ona!! ten její hlas.. jinak je krásná a všechny její klipy jsou taky supéér :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Zdravím, miluji Lanu del Rey. Mslím, že je dokonalá. A ty její lícní kosti :3. Super článek a blog, jsem nový následovník :)

  lifeinimperfection.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Je naprosto nádherná a má pravděpodobně nejgeniálnějšího vizážistu na světě.

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...