neděle 1. září 2013

Vše při starém!

Stavrinos
Milé čtenářky,

 po prázdninové pauze se opět vracím k tvoření Turnýry, protože už mám v pořádku počítač. Můžete se tedy těšit na spoustu nových článků, které už mám napsané ve své hlavě. Také co nevidět vytvořím facebookové stránky Turnýry.

A jako novinku vytvořím 2 nové rubriky. Jednu s názvem Malíři, kde budu ukazovat malíře, kteří měli či mají co dočinění se starou módou. Můžete se těšit na Antonio Lopez, Georges Barbier, Georges Lepape, Charles Dana Gibson, James Tissot, George Stavrinos a další.

Druhá rubrika bude mít název Proměna čtenářky. Již 2 z vás mi poslaly své fotky a poprosily mne, abych vám poradila jak se obléct, učesat atd. Se svolením dané čtenářky vytvořím článek, kde její fotky ukážu, napíšu své typy a pak i vy budete moct v komentářích radit. První bude Chriss.
Charles Dana Gibson5 komentářů:

 1. teším sa na nové rubriky :)

  OdpovědětVymazat
 2. To je velmi zajímavé. Těším se zvlášť na ty proměny.

  OdpovědětVymazat
 3. na gibsona sa velmi tesiim! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Proměny jsou skvělý nápad, skoro bych to zkusila, jen nevím, jestli si troufnu do toho jít veřejně. A máš v článku chybku, zajisté chceš čtenářce napsat tipy (tedy doporučení) a ne typy (neboli druhy - čeho?). ;) M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ÓÓ, děkuji, u těcj tpů a typů si nikdy nejsem jistá:-) Klidně ti poradím i neveřejně, napiš na turnyra@gmail.com. Ale musíš počítat s tím, že odpověď nebude hned:-)

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...