čtvrtek 19. prosince 2013

Kreatury - Jocelyn Wildenstein, tygří žena

Jocelyn Wildenstein bude první osobou, kterou si představíme v novém seriálu ,,kreatury". V tomto seriálu si budeme ukazovat různé osoby, které se do něčeho stylizují. Jejich stylizace ale přesáhla všechny meze a výsledkem je podivná lidská kreatura.

Život
Jocelyn se na rodila v roce 1940. Do kočky se začala viditelně stylizovat až po sňatku s Alecem Wildsteinem. S manželem měli podobné koníčky: Lovení zvířat a kočkovité šelmy. Společně chovali několik opic a šelem. Ale Jocelyn to nestačilo, chtěla být sama jako kočka. To zní docela exoticky a lákavě. Správný make-up, linky a účes by z Jocelyn vytvořil úžasnou lvici. Jenže to asi pořád nebylo ono, takže se vydala za plastickým chirurgem.
Píše se, že její manžel nebyl nijak věrný. Jocelyn se prý snažila plastikou dostat zpět Alecovo srdce. Podstoupila několik operací. Když jí manžel po zotavení uviděl, vyjekl hrůzou.
Manželku podváděl dál a to vedlo k rozvodu. Jocelyn na něm vysoudila milióny a s těmi udělala co? Šla na další plastiku. Právě proto si myslím, že plastiku dělala kvůli sobě a ne kvůli manželovi (jak jsem četla na internetu), protože by po rozvodu s plastikami asi skončila.
Každopádně se můžete dočíst, že Jocelyn měla s Alecem poměr i po svatbě... Mně osobně takový prazvláštní život u osoby jako Jocelyn ani nepřekvapuje.

Delší a hezky zpracovaný životopis si můžete přečíst zde.

Plastika
Najděte na Jocelyn místo, které neprošlo rukou plastického chirurga. Je známo, že si nechala předělat nos a oči, ve tvářích a v bradě má implantáty, má plno botoxu v čelu i ve rtech. Její obličej působí otekle a velmi odpudivě. Popravdě mi ani nepřijde, že by vypadala jako tygřice nebo lvice. Vůbec nevím, k čemu ten hrůzný obličej přirovnat... Leda k nějakému sci-fi monstru.


Toto video sice není žádná kvalitka, ale můžete v ní vidět Jocelininu mimiku. No vidět... Krom toho, že otvírá pusu, tam totiž žádná mimika není.

Je opravdu podivné, že ze sebe někdo udělá takovou zrůdu a ani to nevidí. Jocelyn je prý se svými plastikami spokojená a i se svým aktuálním vzhledem. Alespoň jí přeju, že má dojem, že došla k dokonalosti. Lidé, kteří pořád chodí na plastiky, se sebou totiž nejsou spokojení snad nikdy. Tak to je i u anorektiček apod.Před plastikami:  
Televize
Jocelyn se objevila v dokumentu Plastic surgery obcession na VH v roce 2005. Pamatuji si, že jsem jí viděla v nějakém dokumentu na ČT 2. Žel si už nevzpomínám na název. Jestli si někdo vzpomenete, napište prosím do komentářů.

Co na tuto osobu říkáte? Máte typ na někoho, kdo by se v seriálu Kreatury mohl objevit?

Zdroje:
http://plasticosurgery.com/cat-woman-plastic-surgery-before-after/
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-516768/Is-scariest-picture-EVER-Bride-Wildenstein.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Jocelyn_Wildenstein
http://magazin.libimseti.cz/lifestyle/1092-hruzna-plastika-b-pribeh-jocelyn-wildenstein-b
http://ritsukakunx.hubpages.com/hub/Jocelyn-Wildenstein-Ugly-Plastic-Surgery-The-Cat-Woman
http://slimcelebrity.com/plastic-surgery/jocelyn-wildenstein-cat-woman-plastic-surgery-before-and-after-horrible-photos-worst-plastic-surgery/
http://celebsurgery.com/jocelyn-wildenstein-before-and-after-pictures/12 komentářů:

 1. Brrr, to je teda fakt jak z hororu... Zajímalo by mě, jaká byla původně představa paní o tom kočičím vzhledu, takhle to určitě neplánovala :) Tip na kreatury - Donatela Versace, Courtney Stodden (ale ta má asi ještě mnohé před sebou)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky!! Donatela Versace mi pořád vyskakovala, když jsem hledala Jocelyniny fotky... Úplně se jí bojím:-) A ta Courtney je taky dobrá no...

   Vymazat
 2. To je síla. Je to smutné. Vypadá vážně děsivě. Je dobré ukazovat, kam až to může dojít.

  OdpovědětVymazat
 3. No Joselyn je známá firma, ale řeknu ti, v takové koncentraci to snad ani spát nebudu:DDD Holt nedovedu si představit na sobě cokoli upravovat, a že bylo co...a něco takového opravdu člověk se zdravým rozumem nepochopí...

  OdpovědětVymazat
 4. pred plastikami bola pekna zena.. teraz je to tragedia, bodaj by naozaj so sebou bola spokojna.. asi si uz na seba tak zvykla, ze jej to uz pride prirodzene, inak si to neviem vysvetlit..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky by mě zajímalo, jak by reagovala, kdyby se viděla ve svých 20 letech.

   Vymazat
 5. Sice je to trochu scifi monster, ALE na to, že je to stará metla, tak ta absence vráýsek je dokonalá. Vždyť je jí 73 !!!! let. A to by jí teda nehádal nikdo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no,ale za jakou cenu nemá ty vrásky.....

   Vymazat
  2. To mě taky udivuje. Ale kdyby mi někdo ukázal, jak budu vypadat v 73, a místo babičky bych tam uviděla tohle, tak bych se asi pozvracela:D

   Vymazat
 6. Tu někde potkat, tak se leknu a zdrhám.:) Taková ženská by se potřebovala vidět očima někoho jiného..ačkoliv se teda divím, že jí nestačí odraz v zrcadle, je to vážně smutná kreatura.

  OdpovědětVymazat
 7. Podle těch starých fotek byla tak hezká ... šílený.(

  OdpovědětVymazat
 8. holky....vařím oběd a z Jocelyn se mi zvedl žaludek a rázem neni ani chut na jídlo....

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...