čtvrtek 5. června 2014

Gliss Kur - moje zkušenosti

Od minulého léta jsem zkušila několik express balzámů od Gliss Kur. Chci se s vámi podělit o jejich účinky.
U Gliss Kur je hodně důležité, jaký typ vlasů máte. Na různé typy může kondicionér působit jinak.
Moje vlasy: husté, pevné, hodně vlnité. V době, kdy jsem přípravky zkoušela, jsem je měla těsně na ramena a neměla jsem roztřepené konečky (jako mám dnes, ach jó). Kondicionéry jsem si nikdy nestříkala ke kůži, ke kořínkům.

Ultimate oil elixir
 • Okamžitě snadné rozčesávání.
 • Dodává vlasům pružnost a větší odolnost.
 • Intenzivní regenerace.
Tento elixír je asi na zničené vlasy, protože moje akorát zamastil. Stříkala jsem si ho pořád míň a míň - až jsem zjistila, že je to lepší bez něj.
Dala jsem ho kamarádce, která má vlasy po zadek - jemné, zacuchané, bez třepení. Říkala, že je super a že si s ním vlasy opravdu lépe rozčeše. Musím říct, že i vzhledově její vlas vypadaly mnohem lépe.

Ultimate volume
 • Snadné rozčesávání
 • Pro poddajnost vlasů
 • Bez zatížení
Vůně tohoto balzámu byla super! A co teprve barva. Proto jsem si ho koupila.
Měla jsem si uvědomit, že cokoli pro jemné vlasy není pro silné vlasy. Přípravek udělal to, že všechny vlasy zplihly... Nebylo jiné cesty, než si je umýt. Měl ale jedno plus - když jsem měla vlasy už trochu mastné, tak po použití byly opravdu mastné méně (nebo jsem aspoň měla takový pocit).
Dala jsem ho (jiné) kamarádce, která má jemné, husté vlasy a dlouhé pod ramena. Po nastříkání se jí vlasy nějak samy zvedly, no objem jí to dělalo skvělý.
Takže pro jemné vlasy ano, pro silné vlasy ne.

Liquid silk
 • Okamžitě usnadňuje rozčesávání
 • Uhlazuje povrch vlasů. Pro vlasy jako hedvábí.
 • Pružnost na dotek a lesk
Tohle je nejlepší Gliss Kur, který jsem zkusila (shodou okolností byl taky první vyzkoušený). Vlasy nezatíží a mírně mi je narovná. Nevím, jestli se víc lesknou... Podle mě ne.
Kamarádce, která má jemné vlasy, udělal dokonce malé vlny.

Oil nutritive
 • Okamžitě snadné rozčesávání
 • Uhlazuje povrchu vlasů a redukuje třepení konečků až o 85 %.
 • Výsledkem jsou na dotek pružné vlasy a odolné konečky před třepením.
Tento olej jsem si koupila v zimě, tedy v době, kdy jsem už měla vlasy k podpaždí a začaly se mi třepit konečky. S konečky udělal skvělou věc. Nějak ty konce zatavil, takže držely u sebe a netřepily se dál. Samozřejmě je nemohl úplně opravit. Další plus bylo v tom, že vlasy zkompaktnil. Tím chci říct, že netřčely jeden sem a druhý tam, nýbrž držely všechny pohromadě.
Když jsem si ho nastříkala moc, tak mi vlasy až dokonce lepily a bylo nepříjemné na ně šahat.
Časem mi přišlo, že se vlasy přes den slepí k sobě až moc. Používala jsem k tomu ale ještě jedno tužidlo, tak je otázka, jestli to nebylo tím.
Kamarádka s jemnými vlasy (ta, která používala i Liquid Silk) říkala, že jí roztřepené konečky zataví a že vlasy také drží hezky u sebe.

Million Gloss
 •  Okamžitě snadná rozčesatelnost
 •  Receptura s inovativní technologií laminace lesku pro dlouhotrvající lesk
 •  Miliony zářivých odlesků
A Million Gloss jsem si koupila teď, tak uvidíme, jaký bude. Doufám, že ho vztekle nebudu muset hodit do koše.

A co vy, používaly jste někdy Gliss Kur? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Obrázky z www.schwarzkopf.com

6 komentářů:

 1. Asi taky záleží jaký konkrétní výrobek použiju - některý byl fajn, jiný ne..ale vlasy mi to rozhodně nezotavilo. Spíš jen pěkně voněly.

  OdpovědětVymazat
 2. Ja som roky pouzivala ten ruzovy, len preto lebo mi vonal ale - nerobil absolutne nic. Teda, po naneseni tak cca 5 minut to bolo super, a potom sa to vratilo naspat do povodneho stavu :D Takze som zvykla jeden vyspliechat za 2 tyzdne :D:D

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem už několikrát měla ten čtvrtý (Oil nutritive) a jsem s ním naprosto spokojená! Stříkala jsem si ho vždycky po mytí vlasů, které se potom strašně hezky rozčesaly:-).

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle je moc dobrý článek. Sama mám vlasy vlnité se sklonem ke krepatosti, hned po umytí bez patřičného ošetření bývají dost suché. Proto je mým dobrým pomocníkem olejíček. Tyhle spreje jsou bezva, hotovej zázrak na rozčesávání. :D Aktuálně mám už po několikáté Liquid silk, měla jsem i Oil nutritive. Ten poslední jsem ještě nezkoušela, ale vypadá sakra lákavě... :D

  OdpovědětVymazat
 5. V době, kdy jsem si barvila vlasy, mě zachraňovala právě tahle značka :) Konkrétně ten první produkt a pak ještě šampón z Ultimate repair...

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...