úterý 18. srpna 2015

Sraz čtenářek Turnýry

Všechny vás zvu na již očekávaný sraz čtenářek Turnýry v duchu historické módy! Přidejte se v události a hlasujte, který termín se vám hodí nejvíc. V následujících dnech jeden vyberu, aby to už bylo najisto.
Zvu úplně všechny, kdo čtou blog! Pokud máte nějaké kamarádky, které se také oblékají dobově, ale blog nečtou nebo neznají, určitě můžou také přijít. Zváni jsou i pánové, i když jsem tady na Turnýře žádného nepotkala.

Nutností je nějaký retro obleček. Nemusíte být určitě 100% přesné. Jde o to, abyste se v oblečku retro cítily a ideálně se přiblížily nějakému historickému období nebo jeho mixu - třeba dvou desetiletím najednou (nabízí se spojit např 20. a 30. léta nebo 40. a 50., nebo jak budete chtít). Každý nemá dobré zásoby ve skříni, já také nemám klobouky nebo správné košile. Takže se určitě nebojte přijít, ať je váš obleček sebehorší.


Pokud někdo z vás nemá Facebook nebo si z nějakých důvodů nepřeje být viděn pod svým FB profilem, stačí napsat sem do komentářů tak, abych to pochopila.

Těším se na vás!


3 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. Na FB nemohu najit kde to bude.

   Vymazat
  2. Jé, tak snad bdueš moct:.) tuhle neděli někdy odpoledne. Ještě není specifikováno kdy. Odkaz je tady ve článku, je to: https://www.facebook.com/events/1112674622095671/
   ,,sraz čtenářek turnýry"

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...