středa 10. února 2016

Retro Klipy 3

Přátelé, pořád mám zkouškové. A i kdybych se měla učit, tak píšu sem... Na stole mi leží vzorečky z fyzikální chemie a mě se do nich nějak nechce. Co se takhle uvolnit u retro videí?

Christina Aguilera - Candy Man
Známá klasika z Christinina 1950s období. Super kousek, co víc k tomu říct.Katy Perry - Thinking Of You
Krásné video inspirované 2. světovou válkou. Kostýmy moc pěkné, dojemná atmosféra.


Caro Emerald - Tangled Up
Caro Emerald se stylizuje do vintage jazzové zpěvačky. Tento klip má v sobě jak retro grafiku, tak retro kostýmy. Módní stylizace není nikdy úplně přesná, ale to vůbec nevadí - naopak to klipům dodává osobitost. Toto video se inspiruje asi 30. léty.
Děkuji anonymní čtenářce za tip:-).


Grimes - Flesh Without Blood/ Life in Vivid Dream
Moje druhá nejoblíbenější zpěvačka (hned po legendární Kate Bush) vydala nové album a také singl, ve kterém se objevuje v rokokovém kostýmu. Klip je plný barev a je klasicky šílený, jak už to má Grimes v povaze.Get Him To The Geek Music Video - Ring Around The Rosie
Mix rokoka a pin-up, módní zvrácenost. Nemůžu říct, že by se mi to líbilo, ale vám třeba bude:D.Který klip se vám líbí? jaké další kousky doporučíte?

7 komentářů:

 1. https://www.youtube.com/watch?v=LZY9_Xr5XPA

  OdpovědětVymazat
 2. juchuuu retro klipy ♥ a hodně štěstí u zkoušek :)

  OdpovědětVymazat
 3. A znáš projekt Postmodern Jukebox? :)
  https://www.youtube.com/user/ScottBradleeLovesYa

  OdpovědětVymazat
 4. První dva znám už dlouho a moc se mi líbí, Caro Emerald jsem objevila teprve nedávno a její tvorba mě opravdu zaujala. Jinak mě napadá - třeba No Doubt mají některé pěkné klipy.
  Hodně štěstí u zkoušek.
  A.D

  OdpovědětVymazat
 5. žiješ ještě? :D dlouho nebyl žádnej článek...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, že žiju. Bohužel mám toho hodně a jsou věci, který jsou v životě důležitější, než blog. Nicméně jsi mě ale nakopla a přidávám nový článek! :-)

   Vymazat
 6. ten nový článek svojí délkou mou frustraci vykompenzoval :) a chápu, že máš jiné povinnosti, jen jsem si říkala, jestli už jsi blog nepověsila na hřebík, s věkem se přece jen priority a zájmy mění

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...